Oświetlenie koncertowe -Żaden koncert nie mógłby odbyć się bez zastosowania pełnej i profesjonalnej gamy kolorystycznej światła.

Na rynku powstało w dzisiejszych czasach wiele producentów świateł i każdy reklamuje coraz to lepsze i bardziej profesjonalne światła, ponieważ każde światło jest inne i ma spełniać inne funkcje. Dlaczego światło jest tak ważne na koncertach? Efektowny, profesjonalny i dobrze zaprojektowany moduł oświetlenia jest głównym elementem podczas większości realizowanych dużych wydarzeń.

Żaden koncert nie mógłby odbyć się bez zastosowania pełnej i profesjonalnej gamy kolorystycznej światła. Dyskretnym światłem statycznym możemy utrzymać zainteresowanie gości na wybranym obiekcie, inteligentne, ruchome światła sceniczne w czasie koncertu czy pokazu mody wzbogacą i uatrakcyjnią wydarzenie oraz zwiększą jego dynamikę.


Techniczna obsługa imprez Kraków. VES realizował w Krakowie takie imprezy jak m.in. Kraków Live Festiwal


Dodatkowo mnogość efektów ozdobnych, którą można uzyskać stosując różne rozwiązania świetlne zapewnia barwny klimat atrakcyjnej scenografii. Dlatego chcąc przyciągnąć oczy jak największej ilości osób warto zaopatrzyć się w naprawdę profesjonalny sprzęt oświetleniowy, przeznaczony głównie na koncerty. Osoby nie związane z branżą oświetleniową mogą nie zdawać sobie sprawy jak wiele rodzajów oświetleń istnieje na rynku. Jednak jest to niemalże kluczowy element do dobrego widoku, ponieważ każdy rodzaj oświetlenia posiada swoje charakterystyczne elementy, dzięki którym wydobywa z danego miejsca to co najlepsze.


Jesteśmy liderem organizacji eventów specjalnych. Zobacz jedno z najciekawszych naszych rozwiązań: mapping 3D


Oświetlenie koncertowe posiada takie niezbędne elementy jak: oświetlenie żarowe, reflektory profilowe, spoty prowadzące, głowice ruchome typu spot i wash, oświetlenie LED, efekty strobo, wytwornice dymu, konsolety oświetleniowe oraz doświadczonych realizatorów światła. To właśnie te małe elementy sprawiają, że scena wygląda efektownie i każdy artysta występujący na niej przyciąga na siebie uwagę każdego widza.